19 Mayıs 2020 Salı

Akciğerleri Temizleme Metodu


Akciğerleri Temizleme Metodu 

İnsan beyni ne kadar eşsiz diyoruz. Bu eşsiz beynimizin yönettiği beden zayıf olabilir mi? Parayı düşünün. Tura ve yazı şeklinde. İyi ve kötü gibi. Dert ve çare gibi. Dünyada gördüğümüz çok işler böyle.  

  • Derdi veren dermanını da vermiştir  

Deriz. Lakin belki potansiyel konusu. Sözün anlamını bilemeyiz. Akupunktur beden üzerinde sağlık çaresi aramak değil midir? Bilimsel olarak bu kanıtlanmıştır. Akupunktur haricinde bugün beden üzerine titreşimli cihazlarla tarama yapılarak şifa arayışları var. Belli organlara ve uzuvlara verilen bu titreşimler ile çareler aranmaktadır.   

Konumuz akciğerleri temizleme. Bunun için arayışımız kendi içerimizde olacak. Bel kemiği sinir sistemini düşünün. Bel kemiğine sarılı sinirleri. Düşünceniz oraya aksın. Hissedin. Bunu on beş dakika kadar yapınız. Bu arada akciğerlerinizin temizlenmeye başladığına şahit olacaksınız.  

Bir defa yapmakla bu çalışmanın gerçek olup olmadığını tecrübe ettiniz. Bu çalışma akciğerinizi rahatlatacaktır. Açılacak temizlenecektir. Bu çalışmaya bir ay devam edin. Günlük on beş ile yarım saat arasında çalışmanız akciğerlerinize çokça iyi gelecektir.  İşi yarım bırakmayın.   

Etki nasıl gelişiyor? 

Bel kemiği sinir sisteminde akciğerleri temizleme frekansı bulunmaktadır. Tetiklenmedikçe bu temizlik olmayacak. Siz bunu harekete geçirmeniz için bahsettiğimiz uygulamayı yapmanız gerekmektedir.  

Mucize İnsan Kitap Serisinden...

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only