22 Mart 2020 Pazar

Salih Peygamberin Devesini Boğazlayan AdamSalih Peygamberin Devesini Boğazlayan Adam

Dünya savaşı Z. Bu filmde İsrail zombi virüsünü yemeden çözüm bulunamıyordu. Geçen tekrar yazmıştım. Keyifle izlenen filmler bilinçaltını hareketlendiriyor. Orada yanlış olan neyse enerji aleminden maddi aleme geçiş yapıyor.

Hz Ali'yi şehit edecek kişi küçüklüğünde ona bakan Yahudi bir hizmetçi vardı. Mülcem adında bu şahsı o Yahudi çocukken şöyle hitap ederdi:

- Salih peygamberin devesini boğazlayan adam!

Mülcem daha küçük yaşlarda programlanmaya alındı. Ailesi Müslüman olmasına rağmen o Yahudi hizmetkar o sözleriyle onu yetişme tarzında bir İslam büyüğünü öldürmesi için programlıyordu. Bu programlama ne mankurt işi ne başka bir şeydi. Sadece hitap!

Yasemin Boran 1988'ler de Sabah gazetesinde yazdığı yazılarla bu konuya daha detaylı yaklaşımlar getiriyordu. O yazılarından birisinde bir annenin iki erkek çocuğu ve yaramazlıkları işleniyor. Anne her kızdığında çocuklarına beddua yerine birine "Allah seni doktor etsin" diğerine de başka özelliği ile yapıcı bağırdığını ve nihayetinde çocuklara ettiği hitaplarla mesleki hayatları olması işleniyordu...

Biri doktor oluyor diğerinin mesleği şu an aklımda değil. Görüldüğü üzere hitap şekilleri ve işlemeler daha çocukken bilinçaltına işleniyor...

Şimdi bu izlenen filmlerde her kötü rol izleyenler için yaşanacak bir yaşam demektir. Mankurt yapmaya gerek yok. Bir toplumu rezil etmekte yok etmekte aziz etmekte hitaplarda saklı.

O Mülcem nihayetinde Yahudi hizmetkarın kendisine hitap ettiği gibi cinayeti işledi. Ali efendimizi şehit etti...

Bugün çocuklar eğer iyi yetişmiyorsa sizler hitaplarınızla onları yanlış eğitiyorsunuzdur. Bunun bir bedeli mutlak olur. Nasıl eğittiyseniz o şekilde mukabele görürsünüz.

Eğer dünya savaşı Z bilinçaltına işlenmişse o vakit o filme göre virüsün çözümü kuzeyde bir yerlerde bir laboratuvarda bulunacaktır?

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only