5 Kasım 2019 Salı

Kasımın Altısında Doğanlar Astroloji


Kasımın Altısında Doğanlar Astroloji
Yüksek Benliğinize hükmetmeniz çok önemlidir, yoksa çok yıkıcı olabilirsiniz. Kendi ayrılmamış güçleriniz üzerinde kontrol sahibi olmanız ve başkalarının kontrolünü bırakmanız gerekir. Çok büyük bir enerjiniz ve cesaretiniz var, ancak sorumluluk duygusuna ihtiyacınız var ve öz disiplin ya da sıkıntıya neden olabilir. Güveniniz ve güvenceniz, güç arayanları zayıflatır ve sinirlendirir. Otoriteyi devretmeyeceksin, bu yüzden hepsini yapmaya çalışmaktan kalp krizi geçirebilirsin. İyi esnekliğe ve iyileştirici güçlere sahipsin. Sevdiklerinize çok güveniyor ve sadakatiniz var. Sevginizi verdikten sonra kolayca değişmez.

Eşiniz, bakabileceğiniz ve hayran olabileceğiniz biri olmalı. (karısı, erkeksi rolünü üstlenme eğilimindedir.) Kontrol yapmazsanız, karşı cinste elden çıkabilen güçlü bir çekim vardır. Herkese sevgi vererek gerçek ayrılmayı öğrenmelisin. Egonuz kural yaparsa, kibirli, bombastik ve bencil olabilirsiniz. Yüksek Benliğiniz kurallara uyuyorsa, onurlu, kendine saygı duyan, dürüst, doğrudan, tamamen güvenilir ve dürüstsünüz. İradenizi yaratıcının İradesi haline getirerek izlemeyi öğrenene kadar liderlik edemezsiniz. Güç yaratabilir veya yok edebilir, bu yüzden akıllıca kullanılmalıdır. Hoşgörüsüz, müdahaleci, görkemli ve aşırı dogmatik olabilirsiniz. İlerlemiş gibi görünebilecek erken görüşleriniz, inatla çok sıkı sıkıya sarılıyor ve sizi sık sık yakından görüyor. Düşüncelerinizi yeniden değerlendirmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. Görüş genişliğiniz, resmin tamamını görmenizi sağlar, ancak ayrıntıların çoğunu kaçırırsınız. Bazen çok büyük, büyük ölçekli fikirleriniz var, ancak endişe verici bir tür olmadığınız ve çok çalışkan olduğunuz için sıklıkla başarılı oluyorsunuz.

Sen' doğal olarak kendiliğinden, etkileyici, sıcak kalpli, savurgan, şanslı, sabırsız, açık sözlü, açık sözlü ve bazen de aşırı güvenli. Elinden gelenin en iyisini, şefkatli, hevesli, neşeli, iyimser ve başkalarının hayatlarına ışık katıyorsun. Genellikle hassas ve kolay incinirsiniz, ama göstermezsiniz. Drama ve sevginin ilgi odağı olması konusunda bir yeteneğiniz var. Otoriteyle hükmedeceğin bir tür "krallık" olacak. Nadiren depresyona giriyorsun, ama yaptığın zaman parçalanıyorsun. Kolayca ilham alırsınız ve hızlı olmasa da yapıcı ve sabit olan fikirlerinizi şekillendirebilirsiniz. Nerede durduğunuzu bilmiyorsanız, kendinizi adamayacaksınız.

İş yerinde, işin uygun olması ve patronunuzun hayran olabileceğiniz biri olması durumunda emirlere uymaya istekli, ama acımasız değilsiniz. Mesleki yaşamınız çok zorlayıcı olabilir ve boş zaman bırakmaz. Bir otorite konumunda, başkalarının size olan güvenini haklı göstermek için ne gerekiyorsa yaparsınız. Para sadece bir hedefe ulaşmak için bir araç olarak önemlidir. İhtiyaç duyduğunuzda kendiniz hakkında hiçbir düşünce yapmadan cömertçe veriyorsunuz. Pratik, felsefi, manevi, coşkulu, ilham verici ve nefret tekrarı. Başkalarının senin hakkında iyi düşünmesini ve kendini onaylamasını istiyorsun. Ateşli coşkunuzu ve aşırı dramatik yaklaşımı disipline etmeyi öğrenmelisiniz. Bir ebeveyn olarak, kendinizden beklediğiniz kadar çocuğunuzdan beklentiniz olur ve çocuğunuz ölçmezse, tamamen hayal kırıklığına uğrama eğiliminde olursunuz. Ebeveynliğe şevkle ya da hiç başlamıyorsun. Heyecanınızı çekingen ve utangaç bir çocuğa empoze etmemek için çok dikkatli olun. Çocuğunuza, bazen yanlış nedenlerle, karşılayabileceğinizden daha fazla para harcıyorsunuz. Bir baba olarak, çok baskın olabilirsiniz. Çocukken kendinle çok dolu olabilirsin: bir çocuğun ebeveyni ruhu yönlendirmeli, frenlememelidir. Gençliğinizde ustaca eleştirilmezseniz, coşkunuz azalır ve bir daha denemeyebilirsiniz. Leo'da Sun'ı olan bir çocuğun ebeveynleri, çocuğa nasıl geliştirileceğini göstermeli ve sadece başkalarının kontrolü altındaki alanlarda, yanlış davranışları silmeyi değil, çocuğa otoriter olmamayı öğretmelidir.
ANAHTAR KELİMELER: Dramatik, yaratıcı, güçlü, ilham verici, otoriter, coşkuyla

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only