27 Ekim 2019 Pazar

İsim Numeroloji Sayısı 21 Olanların Astroloji Analizi


İsim Numeroloji Sayısı 21 Olanların Astroloji Analizi

Özellikle deniz aşırı hayvanları, çocukları, eğitimi, yabancı kültürleri, özgürlüğü, felsefeyi, dini, sporu ve seyahat etmeyi seviyorsun. Sen kaygısız, çok görüşlü, derin düşünceli, iyimser ve giden birisin, ama eğer etkilenirse, başkalarının inançlarını kabul etmesini beklediğin, övünen, sadık bir kumarbaz, kanunsuz, umursamaz ve dar görüşlü olabilirsin.

Din, felsefe, psikolojik düşünce okulu veya politik platform olsun, davranışınızı ve yaşamınızı düzenleyen bir sisteme ihtiyacınız vardır. Kişisel davranışınız, herkese, hatta düşmanlarınıza saygı duymak için tarafsız bir ahlaki ilkelere uyar. Tarihi şekillendiren sosyal ve felsefi fikirlere olan ilginiz size genellikle uzak görüşlü ve manevi içgörüleri verir. Genelde dini inançlarınız vardır ve daha üstün bir varlık olduğunu kabul edersiniz ve metafizik düşüncelere geniş kapsamlı ve sonda sahip olabilirsiniz. Başkalarını kendi inancına dönüştürmeye çalışıyorsun ve eğer suçluysan, kendi kendine dürüst davranışların kutsal bir savaş başlatabilir, ama bu genellikle bir prensibi savunmaktan ziyade kişisel bencillik içindir.

Güçlü zihinsel güçlerden yoksunsanız, batıl inançlardan ya da korkudan inançlara tutunursunuz. Özellikle karşılayabileceğiniz durumlarda, yabancı ülkelere seyahat edebilirsiniz.

Herhangi bir şey için bir şans vermeyi ve fırsatları algılayabilmeyi ve fırsatlar üzerinde harekete geçmeyi arzuluyorsunuz. İnsanların arasında olman ve başkalarının günlerini aydınlatmanın tadını çıkarman gerekiyor. Lüks meraklısısınız ve genellikle düşüncesizce harcıyorsunuz. Miras yoluyla sık sık para alıyorsunuz. batıl inanç veya korku dışındaki inançlara sarılıyorsunuz.

Hesap Cetveli


Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only