27 Ekim 2019 Pazar

İsim Numeroloji Sayısı 18 Olanların Astroloji Analiziİsim Numeroloji Sayısı 18 Olanların Astroloji Analizi

Harika bir akıl yürütme gücüne sahip bir analitik aklınız var ve düşünceniz havalı, mantıklı ve kişisel değil. Öğrenmek için hızlısın ama konsantre olmadıkça bilgiyi saklamayın. Çok yönlü, ayırt edici, eleştirel, pratik, dürüst, zaman zaman şüpheci ve kararında tarafsızsın.

Finansal başarı ve statü elde etmek için pratik kullanımı olan fikirlere değer veriyorsunuz. Mesleki ve finansal başarı, uzmanlık becerileri ve eğitim yoluyla gelir. İş odaklısınız ve genellikle sosyal durumlarda utangaçsınız. Konuşma ve yazılarınız, genellikle uygun dilbilgisi, imla ve noktalama işaretleri konusunda ısrar ettiğiniz için çok önemlidir. Dil konusunda uzman olabilirsiniz.

Sağlam bir sağlığınız var ve özellikle iş yerlerinde çevrenizin düzenli ve verimli olmasını istiyorsunuz. Sen' detaylı bilimsel çalışma ve araştırmalarda harikalar yapın çünkü başkalarının saçma olduğunu düşündüğü bir hassasiyet düzeyinde ısrar ediyorsunuz. Genel resme bakış açınızı kaybettiğinizde, ayrıntıya çok fazla kapsanmış veya hatta saplantılı olabilirsiniz. Daha az zeki olanlara karşı toleranssız olabilir ve stres altında aşırı eleştirel olabilirsiniz. Diyet, sağlık ve hijyene ilgi duyuyorsunuz. Her şeyi ve herkesi kategorilere ayırma eğilimini kontrol etmelisiniz.

İsim-İsim Soyadı Hesaplama Cetveli


Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only