24 Ekim 2019 Perşembe

İsim Numeroloji Sayısı 16 Olanların Astroloji Analiziİsim Numeroloji Sayısı 16 Olanların Astroloji Analizi

Sen maternal, sempatik, sanatsal, yaratıcı, dramatik, vatansever (ev sevgisi nedeniyle), bazen patronluk yapar ve meditatif bir zihnin var. Derin ve yoğun olan duygularınıza saf bir şekilde güveniyorsunuz. Kontrolünüz dışındaki şeyler konusunda endişelisiniz. Gerçek duygularını sert bir kabuğun altına saklıyorsun. Çok doğru duyusal algılara sahipsiniz.

Çok sezgisel ve çoğunlukla psişik olduğunuz için, çoğu zaman ruh halinizi etkilemelerine izin vererek, diğer duygulara ve dış koşullara aşırı duyarlısınız. Özellikle evinize ve ailenize yakınsınız, özellikle annenize derin ve güçlü bağlarla yakınsınız.

Paranız ve mülkünüzle ilgili tasarruf ve özlem duyuyorsunuz ve boşa ya da istismara uğramış herhangi bir şey görmekten nefret ediyorsunuz. Sen tutkulu olmaktan daha romantiksin ve genelde şiir, müzik ve oyunculukta iyisin. Duygusal hafızanızda yaşadığınız her şeyi tutarsınız.

Erkekler duygusal olarak hassas olabilir ve anneci bir eş çekebilir. Kadınlar çok kolay incinir ve evde baskın olma eğilimindedirler. Etkilenmişseniz, çocuklarınıza hükmetme eğiliminde olursunuz.

İsim sayısı toplama cetveliYorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only