24 Ekim 2019 Perşembe

İsim Numeroloji Sayısı 15 Olanların Astroloji Analizi


İsim Numeroloji Sayısı 15 Olanların Astroloji Analizi


Saf mantıksal mantığınız, iyi düşünülmüş ve iyi bir evde olmanız halinde en yüksek ifadesine taşınabilir ve derin bilimsel düşünceye sahip olabilirsiniz. Gerçeği kişisel olmayan, tarafsız ve çok yönlü bir şekilde algılarsınız. Birçok konuda iyi eğitimli ve bilgilisiniz. Düzgün, hızlı, doğru ve kolay bir şekilde yazma ve konuşma kabiliyetine sahipsiniz. Zihniniz aynı anda iki şeye konsantre olabilir, ancak çok uzun süre meşgul kalırsa, sinirleriniz yıpranır. Çok dişli sinir sisteminiz dış uyaranları durduramıyor ve akıl sağlığınızı korumak için çok sessiz ve yalnız kalmaya ihtiyacınız var.

Her şeyi yoğun bir şekilde merak ediyorsunuz. Sık sık kendinizi çok ince yayarsınız ve başlattığınız projeleri takip edebilme yeteneğiniz olmayabilir. Tüm bakış açılarını görebildiğiniz ve fikrinizi değiştirebildiğiniz için genellikle karar vermekte zorlanıyorsunuz.

Zihinsel özgünlüğünüz acil durumlara ve eski sorunlara yeni ve şaşırtıcı çözümler bulur. Sık sık fiziksel bedeninizin pahasına zihninizi geliştirirsiniz. Değişime ve yeniliğe olan gereksiniminiz yüzeysel olmanıza neden olabilir. Zihinsel süreçlerinizin çabukluğundan dolayı sonuçlara çıkma eğilimindesiniz. Çok fazla etkilenmişse, hiç durmadan başkalarını rahatsız eden önemsiz konular hakkında konuşabilirsiniz.

İsim sayısını bulma cetveli


Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only