27 Ekim 2019 Pazar

İsim Numeroloji Sayısı 14 Olanların Astroloji Analizi


İsim Numeroloji Sayısı 14 Olanların Astroloji Analizi

Duygusal güvenlik ve aşktaki istikrar sizin için önemlidir ve bu güvenlik tehdit altındaysa, kıskanç ve iyelikçi olabilirsiniz. Sürekli ve kalıcı şefkatli ve sadıksınız. Çok gelişmiş bir dokunma hissine sahipsiniz ve fiziksel temasın keyfini sürersiniz. Bu aynı zamanda konfor, güzellik ve "iyi yaşam" sevginizde de görülebilir.

Yaratıcı bükülme, elinizle bir şeyler yapmaya doğru - heykel, oyma, çömlek vb. Para, satın aldığı şeyler için, kendi başına bir şeyden daha önemlidir. Maddi şeylerin değeri hakkında doğuştan gelen bir anlayışa sahipsiniz. Kişisel güzellik sizin için önemlidir, ancak iyi yemek sevginiz nedeniyle kilo sorunlarınız olabilir. Karşı cinsle çekicisin ve zengin, melodik bir sesin var. Duygusal ilişkilere şefkatlisiniz ve tutkulusunuz, ama duygusallığınız pasif, başkalarının onları kovalamak yerine size gelmesine izin vermek.

Sen konvansiyonel, sosyal ve güçlü birisin. Dünya ile yakın bir akrabalık hissedersiniz ve bitkilerin, çiçeklerin, ağaçların ve doğanın tadını çıkarırsınız. Duyguların hayatını renklendirir. Güzel sanatlara değer veriyorsun. Etkilenirse, çok inatçı olabilir veya geç saatte evlenebilirsin.

İsim sayısı İsim Soyadı sayısı cetveli

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only