27 Temmuz 2019 Cumartesi

Olumlu Hareketler Düşünceler Kuvvet Verir


Olumlu düşüncelerde kaslar güçlenir

Kas testleri Kuranın her uzvun şahitliği gibi bir durumu çağrıştırıyor. Yalan makinası bunlardan birisi. Kinesiyoloji ilk olarak 1964 yılında Dr. Goodheart keşfetmiştir. Doğruyu söylediğimizde kaslarımızın güçlü, yalan-yanlış söylediğimizde zayıf tepki verdiğini, enerji bedenimizle bilinçaltımız arasında kuvvetli bir bağ olduğunu farketmiştir.

Az daha hayal gücümüzü ileri götürdüğümüzde daha çok detaylara şahit olabiliriz. Örneğin sol el ile yemek yiyiniz. Bunu yaparken bakınız kol kaslarınız güçsüz veya güçleniyor mu? Sonra sağ el ile yiyin. Yine kol kaslarınıza dikkat ediniz. Her iki halde tecrübelerimize bakalım. Sol el ile yerken kaslar güçsüzleşti. Sağ ile yerken güçlendi. Ya da sol el ile yerken güçlendi sağ ile yerken güçsüzleşti? Burada olan kas testi size hangi el ile yediğinizde helal yani faydalı olduğunu gösterecektir.

Sağ el ile yemek yemede cidden tecrübenizle şahit olacaksınız. Kaslar daha güçlü olacaktır. Kötünün iyiye mağlup olması sanki bir anlatımdır. Kötü düşüncelerde kaslar zayıflar. Olumlu düşüncelerde kaslar ise güçlenir. Evet kaslarınızla tecrübeler ediniz. Hayallerinizi bu teste dahil edin. Ne doğru ne yanış kaslar size cevabını versin. Sürekli mağlubiyet varsa unutmayın kaslarınız zayıf ise o zaman geri dönüp düşünün. Kabahatiniz nerede?

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only