7 Haziran 2019 Cuma

Diş Sorunlarında Beynin Yanlış ProgramlanmasıDiş sorunlarında beynin yanlış programlanması

Diş sorunlarının temelinde beyine verilen yanlış komutlar yatmaktadır. Keyfin yanlış aktarımı beyinde dişler için büyük sorun meydana getirir. Nasıl?

Diş çektirmelerin genelinde sorun ne olursa olsun ağrı vardır. Diş ağrısını genelde çekmeyen olmaz. Diş çekimi sonrası dişten kurtulmakla ağrının geçmesi gibi derin huzur olur. İşte bu kısma dikkat edin. Zira bu dişten ağrısından kurtulmakla gelen huzur beyine komut olarak gider.

Ahmed-er Rufai “Onların Alemi” eserinde huzur bahçelerinin esrarından bahis eder. Bu huzur Fetih Dördüncü ayette de geçer. Huzurun bizlere neler kattığını biliriz. Bilemediğimiz beynimizi kodlamasıdır! Ahmed-er Rufai burada huzur bahçelerinin kodlama tekniğini ayrıca anlatmaktadır.


Diş ağrıyor. Tedavi yoksa işi bitmişse çekiliyor. Çekme sonunda ise ağrı yerini gevşeme ve rahatlamaya bıraktığı gibi huzur veriyor. Bu derin huzurla beyin kodlama komutları alıyor?

Dişlerini çektir. Rahatla.

Diş çekilmesi için önce dişin arıza vermesi gerekir. Sonra ağrıması. Nihayetinde çekilmesi.  Artık beyin bu düzen üstünde dişleri tek tek harcayacaktır!

KOD FREKANS BULMA TEKNİKLERİ

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only