1 Mayıs 2019 Çarşamba

Venüs Evlilik Analizleri


Evlilikte Venüs Etkileri

Venüs yükselen burcun yönetici gezegeni ile yükselen noktasında kavuşum yapması aşk evliliğine işaret eder. Doğum haritasında bu konum erken yaşta aşk evliliği yapacağını gösterir. Evlilik başarılı bir şekilde olur.

Genel olarak Ay’ın bulunduğu burç evliliğin başarılı olup olamayacağını gösterebilir. Ay, Boğa Akrep Oğlak veya Balık burcunda ise aşk evliliği şansı yüksek olur. Koç ve Başakta ise evlilik olsada sevgisini bu evliliğe yöneltmeyecektir. Soğuk olacaktır.

Venüs yükselende dermansız ise, gerginlik, tatminsizlik, hastalıklar ve geçici ayrılık olabilir.

Venüs dermansız olur, yedinci evin yöneticisi de zayıf olursa, evlilikte gecikmeler, evliliği red etme, boşanma, döl ile ilgili sorunlar ve ciddi sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

Aşk evliliği analizinde tahmin yürütebilmek için Venüs Ay Mars ile birlikte 5-7 ve 9’uncu evlerde analiz edilmelidir. Bu evler ve gezegenler iyi yerleşmiş iseler aşk evliliği başarılı şekilde gerçekleşir.

Beşinci ev sevgi aşk romantizm evidir. Buraya yedinci evin yöneticisi yerleşirse bir aşk evliliğini gösterir. Ortaklar varlıklı ailelerden gelebilir. Ayrıca hayat arkadaşı olgun olur.

Yedinci evin yöneticisi altıncı evde olumsuz ise her türlü sorun beklenebilir.

Yedinci evin yöneticisi sekizinci eve yerleşirse ortakların fiziksel ayrılmasına işaret eder.

Yedinci evin yöneticisi on ikinci eve yerleşirse evlilik reddedilir.

Birçok haritada evlilik ile ilgili yerleşimler görülmez. Böyle durumlarda Yedinci evin yöneticisi ile dokuzuncu evin veya beş ve yedinci evin yöneticilerinin açı alıp almadıklarına bakılmalıdır. Olumlu açı alan bu yöneticiler bize evliliğin yüzde yüz başarılı olacağını gösterir.
Venüs saf duyguları yönetir. Olumlu yerleşmiş bir Venüs sevginin saf olacağını gösterir. Böyle bir Venüs beşinci evin yöneticisi ile yedinci evde yerleşmeleri kesin aşk evliliği mutlu sonla bitirir.

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only