1 Mayıs 2019 Çarşamba

Uranyen Astroloji Para Analizi


Uranian Astroloji hakkında ne kadar bilgi sahibiz? Bu yazı sizleri biraz düşündürecektir. Astrolojiyi hiç bu şekilde olduğunu tasavvur bile etmemişsinizdir. Uranian Astrolojisi ile birçok sorunun cevabı rahat şekilde bulunabilmektedir.

Midpoint noktalarında yükselen yönetici esastır. Bu sayede en etkili yorumları alabilirsiniz. Mali ve para konularında yükselen yönetici ve ikinci ev yöneticisi ortanoktaları çıkartılır. Bu ortanoktalarda olumlu gezegen görünümleri mali konularda ve iş imkânlarında olacak hayırlı sonuçları gösterir.

Yine transitlerde ortanoktalara düşen gezegenler aktif zamanı belli eder. Yine ortak işlerde ve para konularında eşleşim haritalarında o ortanoktalarına düşen bir olumlu gezegen durumun kazançlı olduğunu gösterir.

Sonucu kendi açısından merak eden kimse öncelikle kendi yükselen ve ikinci ev yöneticilerinin ortanoktalarını tespit eder. Sonrasında karşısında olan kişinin haritası ile eşleştirir. Eğer eşleştirdiği haritada o ortanoktalara düşen olumlu bir gezegen varsa ortaklık olumlu sonuçları gösterdiği gibi kazancında yüksek olacağını gösterir.

Yine iş yapmak isteyen kişi o ortanoktalara düşen burç derecelerini kullanması kendisi açısından olumlu sonuçlara fayda verir.

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only