7 Mayıs 2019 Salı

Subliminal Mesajlardan Korunma Esmaları


Subliminal Mesajlardan Korunma Esmaları

Subliminal mesajlar sadece izleyicine etki ederler. Frekanslar ise genele etki edecek özelliğe sahiptirler. Bugün zihin kontrolü denen konu frekans işidir. Sürü ve çoban. Eski ahit ve yeni ahitte geçen konular. Çoban sürüyü kontrol eder. Çobanın insan çobanını (insan güdeni) olduğu varsayalım. Zihinleri kontrol edene de çoban denileceği karşımıza çıkabilir! Bugün teknoloji bu kısımlara erişti. Radyo yayını gibi istemsiz fikir ve düşünceler bir vesvese ortamı gibi rahatça atılabilir.

Teknolojisi ne olursa olsun bu tip yayınların Kuranda çaresi vardır. Nas suresinde geçen vesvese sözünün işaret ettiği frekans ile bu tür negatif, olumsuz düşüncelerden kendimizi koruyabiliriz. Surede vesvese sözünün alternatif frekans Esmaları şu şekilde uygulanırsa korunmak için büyük faydası olacaktır.
100 ‘Selam’ ve peşinden 100 kadar ‘Evvel’ Esma'sının okunması korunmak için yeterli olacaktır.

Bu belirttiğimiz okuma şekli beyine negatif düşüncelerin atılmaması talimatıdır. Komutu alan beyin dışarıdan gelecek bu tür seslere, düşüncelere karşı bir bilgisayar virüs yazılımı gibi koruma sağlayacaktır.
Esmalar ve Frekansları kitabından

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only