5 Mayıs 2019 Pazar

Rüyaların KehanetiRüyaların Gizemli Anlattıkları

Rüyalar sizlere geçmişte yaşananları anlatabilir. Yine size gelecekte neler yaşayacaklarınızı anlatır. Rüyalar sizlere astrolojik uyarılar verebilir! Rüyalar remil ilmiyle size bir şeyler anlatabilir!

Bazı örneklerle rüyaların sizinle astrolojik konuşma diline değinelim:
Rüyada görülen bir kurt ise kurt sene olarak 16 ve 35 seneye işaret eder. Gün olarak rüya görülen hafta ve 52 gün evvel olmuş ve olacak olaylardan bahseder. Konuyu açalım.

Rüyada görülen kurt ya 16 sene evvel yaşanmış bir olayın tekrarı benzerinin yaşanacağını anlatabilir. Bu sebeple 16 ya da 35 sene evvel yaşanmış olaylara dikkat edelim. Rüyada görülen kurt şu anlamlara işaret çekiyor olabilir. Sizler bahsi geçen zaman limitinde buna benzer olaylar yaşanmış mı kontrol edebilirsiniz:

-          Yaralanma tehlikesi veya korkusu olabilir. Eş adayı veya eş ile parasal tartışmalar yaşanabilir. İş kurmak ister ama mali kaynakları yetersiz olur. Mutsuz aşk ilişkisi olabilir. Aile ilişkileri sorunlu olabilir. Göz, kulak ve boğaz sorunlarına yakalanabilir. Bu sorunlar kaza türü olabilir.

Seneleri kontrol ettiyseniz bir de o hafta veya 52 gün önce yukarıda yaşananlara benzer durum olmuş mu? Onu kontrol ediniz.

Rüyasında kurt görmüş birisi geçmişin izlerini takip ederek o hafta ya da 52 gün veya 16-35 sene sonra neler ile karşılaşabileceğini görebilir.

Rüyalarınızın sizinle neler konuşmak istediğini ve geçmişi geleceği nasıl anlattığını ücretsiz danışma ile öğrenin. Rüya için başvurular Whatsapp üstünden yapılmaktadır. Harici yazanlara cevap verilmeyecektir.  
İletişim Whatsapp 0543 713 1178

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only