1 Mayıs 2019 Çarşamba

Ruhun Dili Hangisi


Ruhun kendine has dili yoktur. O her dili anlar ve konuşur. Kapalı kapı diye bir şey yoktur. Kapıyı kapalı tutan kişinin kendisidir .

Her canlı kendi lisanı ile mi konuşur. ACABA?

Bir çiçeğin lisanını bilebilir miyiz? Verilen cevap muhakkak hayırdır. Fakat lisanlar ne kadar değişik de olsalar her canlı ile anlaşma yolu vardır. Olmasa idi ruh denen varlığın olmaması gerekirdi. Ruh var ise her lisanı kendi özünde çevirir, algılar. Bu konu çok kişi için yabancı olabilir. Ruhun varlığını ve her lisanı anlama idrakini bir çiçekle sohbet ederek test etmek mümkündür.

Bir çiçek alın. Onunla her gün aynı vakitlerde aklen konuşun. Ona sevgi iletin. Sizi anladığını düşünerek sözcükler sarf edin.

Bir hafta ve ötesinde bu çalışmalarınız semeresini verecektir. Bir anda aklınıza düşünceler doğacaktır. Sizin düşünmediğiniz fikirler size gelmeye başlayacaktır. Bunlar başlamış ise çiçek sizinle irtibata geçmiş demektir. Sizinle konuşuyordur.

Sadece konuşuyor mu?

İş yerinizde iken birden telefon alır gibi evinizin içini veya kapınızın önünde olan bazı görüntüleri almanız işten bile değil. Çiçek siz onu bıraktığınız yerde olmasanız da oradaki olayların görüntüsünü size iletebilir. Televizyon seyreder gibi bunları görebilirsiniz.

Ruh her dili konuşur. Siz ruhun dilini biliyor musunuz?

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only