10 Mayıs 2019 Cuma

Numeroloji İle Sigara Bırakma Metodu


Bilinç kodlama gerçekten zor mu? İmkansız aranıyor olabilir mi? Kişiler neden aradığını bulamıyor?

Sorular çokça artırılabilir. İmkansızlık diye bir şeyin olmadığını gün geçtikçe anlıyoruz. Sahte konular bile olsa o sahte konulara bile içten gelen arzuyla kanıyoruz. Biliyoruz bu var. İmkansızlık yok. Kusursuzu sürekli arayacağız. Bundan vazgeçmeyeceğiz. Zira bizler böyle yaratıldık. Araştırın bulun diye yaratılmış varlıklarız.

Sigara içmeme komutu mevcut mudur? Mevcuttur. Sigarayı bırakmak isteyen kişi beynin hipnoz kısmını kullanabilir. Bu sayede verilen komutla kişi sigarayı istemez olur.

Çözümü?

Burada size sunulan Türkçe konuşanlar içindir. Verilen sayısal değer bu dili konuşanların beyni tarafından algılanabilir. Beyin sigara kullanmama sayısını görüp on-onbeş dakika baktığında sigaraya karşı isteksizlik duyar. Her sigara aklına geldiğinde bu sayıyı görmesi sigaradan onu uzaklaştırır.

Bu işin şakası yok. İster teknolojik ister hipnoz ister başka metotlarla da sigara içmeme çözümü olabilir. Eğer size verilen doğru ve etkiliyse sistem işliyor demektir.

Üzümü ye bağını sormayın der miyim? Bağ varsa bu Kuran içerisinde mevcuttur. Her sistem bir şekilde orada bulunur. Matematiksel yöntemlerle orada anlatılanları incelemek bir doğruya eriştirebilir. Bu nasıl oluyor bilmiyorum ama aradığınız varsa mutlak Kuran size bunu öğretecektir.

Kuranı asmak ve kesmekle tefsir edenler için bu araştırmalar sonuç vermez. Vermez zira o tip kişiler kendilerini kısıtlamışlardır. Bir şeyin açılmasını isteme ancak Ona tabi olunca olur.

Sigara bırakma şifremiz 43 sayısıdır. Bu sayıyı bir kâğıda yazıp bakın. On-onbeş dakika. Sigara tiryakisi bu sayıya bakmakla içme isteği kalmayacaktır. Ne zaman istek ona tesir eder yine bu sayıya baksın. İsteği sıfırlanacaktır. Bu sayede sigarayı azaltmış olacağınız gibi bırakma için iradenizde güçlenecektir.

Sayımız neydi?

43 sayısı…

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only