1 Mayıs 2019 Çarşamba

Gizli Proje CFR


Kuranda öyle şekilsiz olarak tarih hesaplamada ebced kullanılmasının bazı kişisel saptırmalara yol açabileceği muhakkaktır. Zira birileri bu şekilde saptırma yapabilirler. O nedenle bu yönde analizlerde çok dikkat etmek lazım gelir. Ne kadar gelecek yorumlamaları olay vuku bulana kadar netlik kazanmaz. En güzel tespitler geçmişin izleridir. Zira elimizde belirli ipucu verebilir. Bunlardan birisi fesadı çıkartanlardır.

Eğer kuranda belli bir tarih verilmiş ve o sene bir kuruluş olmuşsa o ayette o kurulmuş ülke veya şirket ile ilgili kaderi yazıyor olabilir. Somali yazımı bilenler vardır. Orada simya kullanılarak Somali’nin neler yaşayacağı çok net görünmüştü. Sene sene…

Rad 25; “Onlar, misaklerinden sonra Allah’ın ahdini bozarlar. Ve Allah’ın, O’na ulaştırılmasını emrettiği şeyi keserler. Ve yeryüzünde fesat çıkarırlar. Lânet onlar içindir. Ve yurdun kötüsü onlar içindir.”

Ayette “ellezîne yankudûne ahdallâhi” sözleri ebcedle 1921 eder. 1921 senesi kurulan şirket, kuruluş veya devletlerden bazıları fesada yatkındırlar. Zira ayetin hemen peşine gelen min kelimesi “kim” ebced değeri 90 eder ki diğer sayıya eklendiğinde 2011 eder. 2011 senesinde Arap baharı ile bir fesad çıktı.

1921 kuruluşu olan kim olabilirdi?

CFR; Council on Foreign Relations (Ke Fe Re) olabilir. 1921 yılında kurulan bu mason konsey ABD içersinde CIA, bankacılar, devlet sekreterleri, avukatlar, profesörler, üst düzey medya, politkacılar barınmakatdır. Bugün tüm ABD başkanları bu derneğe üyedir. Bu örgüt tüm dünya üzerinde ticaret ağı örmüştür. Hatta Atatürk dahi 1921 senesinde barış müzakerelerini bu örgütle yapmıştır?

ABD’nin eski başkanları Bill Clinton ve Jimmy Carter, baba-oğul Bush’lar, son başkanlık seçimlerinde oğul Bush’un rakibi olan Al Gore, Dick Cheney, eski bakan Warren Christopher, Savunma bakanı Colin Powell, Les Aspin, eski CIA direktörü James Woolsey, yine CIA eski direktörü Robert Gates, ABD hava kuvvetlerinin eski sekreteri Donald Rice, ABD eski Dışişleri bakanı ve ayı zamanda bu ülkedeki yahudi lobisinin başını çeken Henry Kissenger, eski Savunma bakanları James Baker, Donald Rumsfeld ve Casper Weinberger, Jimmy Carter döneminin ulusal güvenlik danışmanlarından Zbigniew Brzezinski, baba George Bush döneminin ulusal güvenlik danışmanlarından General Brent Scowcroft, eski devlet bakanı George Shultz, ABD’li ünlü finansör ve para piyasalarında spekülasyonlar yaparak milyarlar kazanmasıyla tanınan George Soros ünlü CFR üyelerindendir.

1921 senesinde kurulan bu örgüt bu fesadın sahibi olabilir miydi?

Örgüt üyeleri petrolden tutun her şeyi ellerinde tutmaları bunu doğrular gibi duruyor. Özellikle petrolün olduğu yerlerde savaşların, işgallerin ve isyanların çıkması göz ardı edilemez.

Ayette simya ile ilerlersek bize 2011 senesindeki fesadın nasıl çıkartıldığına dair işaretler bulabiliriz. Özellikle şu kelimelerin açılımı “ve yufsidûne fîl ardı” yeryüzünde fesad çıkartma kelimelerinin simya açılımı 34 eder. 1921 senesine eklersek 1955 senesi karşımıza çıkar. İşte o tarih bakın bu CFR üyeleri nasıl hamle yapıyorlar:

Kısırlaştır ya da Açlıktan Öl!

“Dünya çapında nüfus artışı, ABD’nin güvenliği ve deniz aşırı menfaatlerimiz” başlıklı bu notta, nüfus kontrolü, stratejik hammadde ve gıda politikasından bahsediliyordu. Bu gizli proje, Nixon tarafındanJhon Rockefeller’ın tavsiyesiyle başlatılmış, NSSM 200 olarak adlandırılmıştı.

ABD’nin durumu, daha çok Rockefeller’lar tarafından belirlenmekteydi. Planın ana konusu, nüfusun azaltılması politikalarıydı. Bu acımasız politikaya karşı Katolik Kilisesi, Romanya hariç tüm komünist ülkeler, Latin Amerika ve Asya ulusları tepki gösterdiler. Bu durumda ABD bu projeyi gizli yürütmeliydi. Tabii ki, projenin başında Kissinger bulunmaktaydı.
Doğal olarak Kissinger biliyordu ki; bu kaynak zengini ülkelerde nüfusun azaltılması konusunda bir çalışma başlatılması halinde, emperyalist ve hatta soykırımcı olarak suçlanacaktı. O da NSSM’in bu amaçlarını saklayabilmek için hilekâr bir propaganda kampanyasına başladı.

Kissinger, ABD politikasını yürüten elitin öngördüğü zorlayıcı tedbirleri ileri sürmeye devam etti. Açıkça gıda yardımının ulusal gücün bir aracı olduğunu söyledi. Yalın bir yorumla, ABD yardımının “nüfusunu kontrol etmeyen ve edemeyenler” arasında pay edilmesini önerdi. Bu belgenin “çok gizli” olarak saklanmasının sebebi de buydu: Kısırlaştır ya da açlıktan öl.
Nelson Rockefeller’in Planı: ABD’nin Resmi Politikası
Kissinger iktidardaydı ancak başkan tarafından değil Rockefeller tarafından o mevkiye atanmıştı. 1955’te Nelson Rockefeller, onu Dış İlişkiler Konseyi’nde çalışma direktörü olarak işe almış, bundan bir yıl sonra Rockefeller Kardeşler Vakfı’nın, Özel Çalışma Projeleri Direktörü olmuştu. Sonra daRockefeller’ların bir çalışanı olan Nancy Maginnes ile evlenerek bağlantılarını iyice kuvvetlendirmişti.

Kasım 1975’te Nixon’ın gizemli Watergate ilişkisi ortaya çıktığında bazıları bunun Kissinger veAlexander Haig ile beraber çalışan Nelson Rockefeller’ın siyasi hırslarının bir entrikası olabileceğinden şüphelendi. Nixon’ın halefi Gerald Ford, Nelson Rockefeller’ı yardımcısı olarak atadı. Rockefeller artık hayalini kurduğu ABD başkanlığının bir kalp atışı uzağındaydı. Nelson’ın eski dostu Kissinger’de,Dışişleri Bakanı’ydı.

Kasım 1975’de Başkan Ford, Kissinger’ın NSSM 200 planını ABD’nin resmi dış politikası olduğunu beyan etti. Sonraları Kissinger’ın yerine ulusal güvenlik danışmanı olarak iş ortağı da olan Brent Scowcroftatandı. Scowcroft, Kissinger’ın NSSM 200 taslağını, vazifeşinas bir şekilde imzalaması için yeni başkana götürüyordu. Kissinger, dışişleri bakanlığına; Nelson Rockefeller’de, başkan yardımcılığına devam etti. ABD artık nüfus azaltımı işine giriyordu ve gıda bu işte büyük rol oynayacaktı.


1955 senesinde olan hamle 2011 senesine giden zulmü, oyunları açıkça göstermektedir. 2011 sözde bu CFR kahramanları ön sıralardadır. Ayette de buyrulduğu gibi yurdun kötüsü onlarındır. Yani işgal etmek, soymak, katliamlar yapmak bunların işidir. İnananların onların tuzağına düşmesi ise daha acıklıdır. Deccalı arıyorsanız işte adresi CFR’dir.

Uyarı: Bu sadece bu tarz matematikle bakılan analizdir ki başka anlamı ve manası yok demek değildir. Ayetlerin sonsuz manalar içerdiğini unutmamak gerekir.

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only