1 Mayıs 2019 Çarşamba

Diş Sağlığına Sayı Terapisi


İnanamayacaksınız Bedenin Muhteşem Frekansları

Araştırmalarım şunu gösterdi. İnsan titreşim yayıyorsa neden frekans cihazlarına ihtiyaç duysun. Bir Rife cihazı 20 bin dolardan başlıyor? Kaç kişi güç yetirip alabilir? İşçi kesimin buna hiç şansı yok. Orta gelirli o bile zor. Zengin? İflasa yakın değilse belki alabilir.

Cihazların ürettiğini beyin neden üretemesin. İnsanın kendisi titreşim. Yani frekans. Bilim eğer bunu göremiyorsa diyemiyorum bile zira sistem söğüşleme sistemi. Bilim Allah’ın yarattığını ÖRTÜYOR MU YOKSA?

Din alimleri peki buna vakıf mı? İnsan etten kemikten mi? Ya bu titreşimlerimizin adı ne olacak? Etten kemikten sadece bir yaratılış içinde olmadığımıza göre var olan frekanslarımızı inkar ne anlama geliyor?

Sözü uzatmadan insanın kendi harika yaratılışından demler verelim. Bir dişi düşünün. Bakımsızlıktan ilk dişler nasibi alır. Ömrü kısa olur. Halbuki dişin frekansını bilseydik dişler o kadar çabuk çürüyüp gitmezlerdi. Daha uzun ömürlü olurlardı.

Dişe odaklanıp 359 sayısını dişlerde imgeleyiniz. Bunu 20 dakika kadara yapınız. Dişlerinize bir temiz enerjinin aktığını hissedeceksiniz. Gün aşırı buna devam ettiğinizde dişlerinizde tek sorun kalmayacaktır. Hiç olmazsa bu işleme 21 gün devam edin kalıcı şifa için.

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only