11 Mayıs 2019 Cumartesi

Beynin Toksinleri Atma Programı


Toksinlerden tek dokunuşla kurtulun

Hava kirliliği, çevre kirliliği nedeniyle içme sularında kurşun, cıva gibi ağır metaller, kafein, alkol, yağlar, bilinçsizce kullanılan ilaçlar sağlıksız katkılar içeren beslenme sistemi bağışıklık sisteminin azalmasına, hormonal dengesizliklere, yaşamın ileri dönemlerinde kalp damar problemlerine, eklem hastalıkları, aşırı kiloya, diyabete hatta kanser gibi çok çeşitli hastalıklara neden olabilir.

Toksinlerin zararlı etkileri vücudunuzda genellikle, yorgunluk, bitkinlik, kendini iyi hissetmeme, aşırı uyku ya da uykusuzluk, kas ve eklemlerde gerginlik, sinirlilik gibi ruhsal veya fiziksel sağlık sorunları olarak kendisini hissettirir.

Toksinlerin zararları atılmadığı zaman sağlığı kilitler. Tedavisi imkânsız hastalıklara götürür.  Kısa yoldan zararlı toksinlerin atılması fiziki ve ruhsal sağlık için şarttır.

Zararlı toksinleri atmanın en kolay yolu nasıldır?

İnsanın çaresi yine kendisidir. Beyin bedenin her zerresinden sinyal alır. Bu sinyaller ile programlanır. Zerrelerin programlanması bu şekilde sağdan soldan aldığı frekanslarla kontrolsüz olabilir. Programlar bilinçli olması halinde ise kontrol kişinin eline geçer. Bu sayede beyni istediğimiz gibi yönetebiliriz.

Beynin toksinleri atma programı bedende birçok yerinde bulunmaktadır. Birisi başın üst kısmı, diğeri ise sağ diz üzerindedir. Bu noktaların uyarımı beyine toksinlerin temizlenmesi komutlarını verir.

İlk iş iki elin iç kısmını birbirine sürterek yarım dakika ovuşturun. Sağ eli sağ dize koyun. Beş dakika kadar orada sağ el kalsın. Bu zaman içerisinde bedende büyük rahatlama, huzur ve rahatlık gelecektir. Bu durum toksinlerin temizlenme işlemi için beynin komut aldığının göstergesidir.

Haftada üç gün bu işlemi yapmak kişiyi ayrıca güzelleştirir.

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only