7 Nisan 2019 Pazar

Umutsuzlukta okunacak esmalar


Umutsuz Durumlarda Okunacak Esmalar

İşler istenildiği gibi olmadığında asıl sıkıntı kapıyı çalar. Umutsuzluk. Moral bozukluğu. Bunlar ruha ve bedene zehir saçar. Direnci kırar. Olacak olanları da bozar. Böyle zamanlarda ayrıca beynin işlevlerinde kodlamalar olur. Zayıflık gibi komutlar beyne ulaşır kaydedilir. İstikamet hep beynin verdiği komutlar ile kısıtlanır. Zira umutsuz olmak sadece zehir saçmadı. Aynı zamanda beyne yazılım attı. İnanç ne ise beyin o yönde kodlanır. İlk bunu insan yapar ve sonra beyin bu aldığı komutu sürekli kişide aktife eder. Kişi kendini aşamadığı sürece bu devam eder gider.

Beynin bu yönde anlamsız komutlar almasına mani olabiliriz. Özellikle umutsuz vakalara yanlış kodlamayı siler ve yerine yapıcı bir yazılım atarız. Bilincin şartlanmasını değiştiririz. Yapmanız gereken çok basit. Yusuf 87. ayette Allah ‘Ey oğullarım! Gidin Yûsuf’u ve kardeşini araştırın. Allah’ın rahmetinden ümit kesmeyin. Çünkü kâfirler topluluğundan başkası Allah’ın rahmetinden ümidini kesmez.’ Çare yollarını göstermiştir. Moral bozukluğu-umutsuzluk gibi durumlar için anatomi ilmi ile beynin yanlış algılarını izole eder. Moral ve çare için kendimizi yeniden yapılandırırız. Vereceğim çalışmayı en az bir ay devam etmeniz gerekir. İlk okumada moralsizlik yerini morale ve cesarete sevk ederken hemen istediğim oldu sanıp okumaları es geçmeyin. Zira beyin normalde tam etkiyi en az 21 günde alır. Bu nedenle devam etmeniz çokça iyi olacaktır. Yapılması gereken çalışma şudur:

‘Sağ dize sağ el konur ve 200 kadar ‘Rahman Basıt’ Esmaları okunur’

Okumalarda ya veya el eki yoktur. Beynin yanlış algı kodlanmalarını değiştirmenin formülleri ‘Esmalar ve Frekansları’ kitabında.

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only